Digital One przygotowała dla Plusa kilka kampanii digital z siatkarzami w roli głównej

Agencja Digital One przygotowała dla Polkomtel Sp. z o.o., operatora sieci Plus, kampanie digital z reprezentantami Polski w siatkówce (oraz ich trenerem Stephanem Antigą) w rolach głównych. Wspierają one nową komunikację marki

Kampanie wpisują się w zmodyfikowaną w ostatnich dniach koncepcję komunikacji marki Plus, w której platformę komunikacyjną Ja+ wzbogacono obecnie o wizerunki znanych siatkarzy (wcześniej bohaterami kampanii byli zwykli użytkownicy). W kampaniach występuje trener-selekcjoner męskiej kadry siatkarskiej Stephane Antiga, oraz czterech siatkarzy: Mateusz Mika, Andrzej Wrona, Bartosz Kurek i Karol Kłos.

Digital One przygotowała kampanię bannerową wspierającą nową komunikację, a także dwie strony pełniące funkcje landing pages: dla zestawów mobilnych Samsung - http://www.plus.pl/mobilne-zestawy-samsung oraz dla usługi HBO GO! Stronę http://www.plus.pl/hbogo .

Z serwisu HBO GO jako usługi dodatkowej mogą skorzystać klienci Plusa posiadający abonament na usługę głosową z internetem lub internet LTE. Klienci Plusa, którzy obecnie podpisują nowe umowy lub przedłużają umowy w ofertach Ja+ Abonament lub Ja+ Internet LTE z abonamentem za min. 49,99 zł uzyskują możliwość korzystania z serwisu HBO GO przez dwa miesiące bez opłat. Po tym okresie mogą zrezygnować z usługi lub nadal z niej korzystać za dodatkową opłatą.

Dodatkowo wszyscy, którzy zakupią HBO GO do końca roku, będą mogli korzystać z nielimitowanej transmisji danych do strony internetowej lub aplikacji serwisu.

Polkomtel jest sponsorem polskiej reprezentacji siatkarskiej już od 17 lat. Digital One współpracuje z Polkomtel Sp. z o.o. w obszarze digital od 4 lat, po wygraniu przetargu jesienią 2011 roku.

Digital One - strategiczna agencja interaktywna. Specjalizuje się w efektywnym wykorzystywaniu Internetu do realizowania celów największych marek. Kluczowe kompetencje to planowanie strategii obecności marek w nowych mediach oraz wspieranie procesów sprzedażowych on-line.

Digital One Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi,
90-349 Łódź, ul. ks. Tymienieckiego 22/24, tel. 42 677 14 77

info@digitalone.pl

Powrót do archiwum

Rejestracja dla dziennikarzy

O DIGITAL ONE

Digital One - strategiczna agencja interaktywna. Specjalizuje się w efektywnym wykorzystywaniu Internetu do realizowania celów największych marek.

Kluczowe kompetencje to planowanie strategii obecności marek w nowych mediach oraz wspieranie on-line procesów sprzedażowych.